Forum OSIEDLE PRZYJAZNE Strona Główna OSIEDLE PRZYJAZNE
Osiedle przyszłych i obecnych mieszkańców Osiedla Przyjaznego w Skórzewie pod Poznaniem.

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

SCIEŻKA POMIĘDZY OGRODAMI

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OSIEDLE PRZYJAZNE Strona Główna -> ANKIETY / GŁOSOWANIA
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy jesteś za stworzeniem ścieżki pomiędzy ogródkami?
TAK
25%
 25%  [ 2 ]
NIE
75%
 75%  [ 6 ]
Wszystkich Głosów : 8

Autor Wiadomość
Wojto83

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 09:23    Temat postu: SCIEŻKA POMIĘDZY OGRODAMI Odpowiedz z cytatem

Mafes_28 poruszył ostatnio ciekawy temat odnośnie stworzenia ścieżki pomiędzy jednym a drugim szeregiem budynków.

Proszę Was o udział a ankiecie, jeżeli większość z nas będzie za stworzeniem wspomnianej ścieżki, wyślemy pismo do dewelopera aby stworzył na planie takową drogę.

Jeżeli na forum jest więcej niż jedna osoba z domu, proszę o udział w ankiecie tylko jednego "domownika" Smile w ten sposób nie będziemy zawyżać wyników Smile

Ostatnio zmieniony przez Wojto83 dnia Pią Sty 29, 2010 11:13, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Sty 12, 2010 09:23    Temat postu:

Powrót do góry
dziodu

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 10:56    Temat postu: Re: SCIEŻKA POMIĘDZY OGRODAMI Odpowiedz z cytatem

napiszę tutaj, bo tamten temat jest już zamknięty. Myślę, że należałoby się zastanowić:
- ścieżka automatycznie oznacza zmniejszenie i tak niedużych już trawników,
- podejrzewam, że może się to wiązać z dodatkowymi kosztami - do tej pory, jak rozumiem, jest wspólne ogrodzenie oddzielające ogródki - jeśli miałaby powstać ścieżka, ogrodzenia jest 2 x więcej a na kogo Grzegorczyk przerzuca koszty, nietrudno zgadnąć (pytanie jakie to są koszty)
- kwestia uregulowania prawnego - umawiamy się na "gębę", że każdy przesuwa swoje ogrodzenie o te pół metra - tylko co się stanie jak ktoś np. po pół roku się rozmyśli i z powrotem przesunie - ma do tego prawo.

to tak "na gorąco" pod dyskusję
Powrót do góry
gumzi

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także uważam , że ścieżka zmniejszy i tak juz małe ogródki .
Żeby taka ściezka miała jaki kolwiek sens każdy z nas musiałby zrobic furtke we własnym ogrodzeniu , bo w innym przypadku po co nam ta wolna przesteń miedzy ogrodami ?
Powrót do góry
Ex

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 11:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam,że pomysł ze ścieżkanie jest najlepszy. Po to decydujemy sie na mieszkanie w szeregowcu a nie w mieszkaniu zeby miec kawałek ogródka. W naszym przypadku on i tak jest bardzo mały niecałe 50m. Wiec moze dajmy sobie spokój ze sciezka której i tak sie nie wykorzysta.
pozdrawiam
Powrót do góry
mafes_28

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 12:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ex napisał:
Uważam,że pomysł ze ścieżkanie jest najlepszy. Po to decydujemy sie na mieszkanie w szeregowcu a nie w mieszkaniu zeby miec kawałek ogródka. W naszym przypadku on i tak jest bardzo mały niecałe 50m. Wiec moze dajmy sobie spokój ze sciezka której i tak sie nie wykorzysta.
pozdrawiam

Wychodzi więc na to, że temat jest nie do ruszenia, gdyż tylko jednomyślność w tej sprawie może być skuteczna. Chcę tylko dodać, że zabranie 50 cm z ogródka zmniejsza jego powierzchnię o tylko 3,5m. Wiem, że przy 50 metrach to dość dużo, ale jakoś ciężko wyobrazić mi sobie bieganie z workiem z trawą przez całe mieszkanie. Do tego dochodzi jeszcze łatwiejszy dostęp do budynku np. w celu wniesienia większych mebli itd.
Powrót do góry
sowellu

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam
Jestem przeciw takiemu rozwiazaniu!
My mieszkamy w srodku tego calego kompleksu i nie widze siebie jak idę wywalac kilka trawek przez te wszystkie blokhausy by obejsc wszystkich do okoła i wywalam trawe z tylu domu do kosza;-),
a pozatym bedzie tam miejsce dla niechcianych butelek z plastiku, kupek kamieni i trawy do ktorej sie nikt nie przyzna....
strefa niczyja...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
Wojto83

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sowellu

Trochę wiary w ludzi Smile
Nie zakładajmy że każdy od razu zacznie robić syf koło domu Smile
Powrót do góry
piterPDM

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 19:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem przeciwko ponieważ, gdy nie będzie tej ścieżki to będzie większe poczucie prywatności, pozatym taka ścieżka moze prowokować innych obcych ludzi i jakieś dzieciaki tudzież młodzież do łażenia skoro będzie ogólnodostępna i a tak nikt się miedzy domkami nie będzie pałętał. uważam zatem że to kiepski pomysł
Powrót do góry
MichałIJustyna

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 19:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem przeciw. I obojętnie na wynik głosowania, nie zgodzę się na coś takiego, a że nikt mi nie może zmniejszyć ogródka no to ścieżki nie będzie Smile. Chociaż patrząc po postach nie ma się o co martwić, bo wszyscy są przeciwni. Pozdrawiam.
Powrót do góry
Kwazar

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My równiwż nie wyrazimy zgody na ścieżkę, nic i nikt nas nie przekona.
Od początku było wiadomo,że między ogródkami nie ma żadnej przerwy, więc nie rozumiemy skąd u ciebie mafes_28 takie zdziwienie.
Pozdr.
Powrót do góry
mafes_28

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 20:07    Temat postu: Nie rozumiem skad to uniesienie:-) Odpowiedz z cytatem

Widzę, że temat wywołał pewną burzę i wielu broni swoich "trzech palców" ziemi z wielką zawziętością niczym filmowy Kargul:-).
Proponuję zamknąć wątek, bo już wiadomo, że i tak dyskusja do nikąd nie zaprowadzi.

Pozdrawiam i miłego wieczoru.
Powrót do góry
dominika

PostWysłany: Wto Sty 12, 2010 23:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My również jesteśmy na nie. Kwestia bezpieczeństwa.
Powrót do góry
Wojto83

PostWysłany: Sro Sty 13, 2010 07:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Decyzja podjęta, dalsza dyskusja nie ma sensu

Scieżki nie będzie.

Zamykam wątek.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Sty 13, 2010 07:38    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum OSIEDLE PRZYJAZNE Strona Główna -> ANKIETY / GŁOSOWANIA Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Strona 1 z 1
Skocz do: